NIEUWS

DUO zkt. vrijwilligers

DUO is een burgercoöperatie die volledig draait op vrijwilligerswerk.DUO is een burgercoöperatie die volledig draait op vrijwilligerswerk. Momenteel bestaat ons team uit 7 bestuursleden die onbezoldigd de verantwoordelijkheid nemen over de coöperatie. 

Om het project te doen slagen willen we onze werking uitbreiden, want hoe meer vrijwilligers er in ons team zitten, hoe meer kennis we in huis hebben. 


"Want hoe meer vrijwilligers er in ons team zitten, hoe meer kennis we in huis hebben."

Denk jij iets te kunnen betekenen voor onze organisatie? Laat het ons dan zeker weten! We zijn op zoek naar medewerkers die: de redactie en de communicatie voor zich willen nemen, administratieve taken willen uitvoeren, technisch advies kunnen verlenen, of gewoon een ambassadeur van DUO willen zijn. 


Je kan steeds mailen naar info@duo.coop